Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Zonen E Freskut (ID B12052) Tirane

 • €92,000
Baftjar Liçi, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Zonen E Freskut (ID B12052) Tirane

Baftjar Liçi, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
 • €92,000

Overview

Property ID: B12052
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 115
 • m2

Description

Ne Fresk shiten 2 apartamente 2+1, ne pallat te ri, siperfaqe 115 m2 dhe 150 m2 , kati i 3-te dhe i 4, me hipoteke, sistem kapot, apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, koridore, tualeti dhe 2 dhoma gjumi, apartamenti ka nje pamje shume te mire nga ballkoni i Dajtit dhe qyteti i Tiranes.

Cmimi 800 Euro\m2

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Dajti, Fresku, Kinostudio, Porcelani
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 10, 2022 at 11:23 am
 • Property ID: B12052
 • Price: €92,000
 • Property Size: 115 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda