Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 1+1 ne shitje perballe Ministrise se Drejtesise (ID B12125) Tirane

 • €95,000
Ministria e Drejtesise, Rruga Maliq Muço, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 1+1 ne shitje perballe Ministrise se Drejtesise (ID B12125) Tirane

Ministria e Drejtesise, Rruga Maliq Muço, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €95,000

Overview

Property ID: B12125
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 93
 • m2

Description

Perballe Ministrise se Drejtesise shitet apartament 2+1 me siperfaqe 93 m2 , kati 1 , ne pallat egzistues (Me hipoteke). Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi , sallon ndenjeje , tualet. Apartamenti shitet bosh dhe ndodhet ne nje nder zonat me te mira te Tiranes.

Shitet 95000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi Gjergj Fishta, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Libri Universitar, Myslym Shyri, Qender, Rruga e Barrikadave, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Sheshi Willson, Stacioni i Trenit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 27, 2021 at 12:04 pm
 • Property ID: B12125
 • Price: €95,000
 • Property Size: 93 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Features

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi