Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 1+1 ne shitje Prane gjimnazit Partizani (ID B1111) Tirane

 • €54,000
Rruga Riza Cerova, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Për Shitje

Apartament 1+1 ne shitje Prane gjimnazit Partizani (ID B1111) Tirane

Rruga Riza Cerova, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • €54,000

Overview

Property ID: B1111
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 64
 • sqm

Description

Prane gjimnazit Partizani ne rrugen Riza Cerova,  shitet apartament 1+1, siperfaqe 64 m2, ne pallat egzistues me tulla te kuqe, i rikonstruktuar. Me hipoteke dhe rivlersim. Ndodhet ne kat te gjashte pa ashensor , Apartamenti shitet i mobiluar.

Shitet  54000 euro i diskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Farmacia 10, Hoxha Tahsim, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Rruga Kongresi Manastirit, Selvia
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 9, 2021 at 11:25 am
 • Property ID: B1111
 • Price: €54,000
 • Property Size: 64 sqm
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra