Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 1+1 ne shitje prane Myslym shyrit (ID B11018) Tirane

 • €87,000
Rruga Nikolla Lena, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament 1+1 ne shitje prane Myslym shyrit (ID B11018) Tirane

Rruga Nikolla Lena, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €87,000

Overview

Property ID: B11018
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 68
 • m2

Description

Prane Myslym Shyrit, rruga Nikolla Lena. shitet apartament 1+1, ne pallat te ri, kati 3, ne proces hipotekimi. Siperfaqe 68 m2, 1 dhome, 1 banjo, sallon ndenje, ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar, elektroshtepiaket e nevojshme, kondicioner, parket, instalime te reja hidraulike dhe elektrike. Apartamenti gjendet ne nje nder zonat me te kerkuara te Tiranes dhe mundesi shume e mire investimi.

Shitet     87 000 euro pak i diskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Gjergj Fishta, Fusha e Aviacionit, Globe, Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Kontakt / Magnet, Kompleksi Square 21, Laprake, Myslym Shyri, Qender, Rruga Bogdanve, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Shallvaret, Vasil Shanto, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 25, 2021 at 9:45 am
 • Property ID: B11018
 • Price: €87,000
 • Property Size: 68 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra