Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 1+1 ne shitje prane Qendres (ID B11011) Tirane

 • €110,000
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 1+1 ne shitje prane Qendres (ID B11011) Tirane

Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €110,000

Overview

Property ID: B11011
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 83
 • m2

Description

Prane Qendres , mes Ambasades Amerikane dhe Universitetit Luarasi shitet apartament 1+1 ne pallat te ri , ne kat te 6. Me siperfaqe te brendshme 83 m2,me Hipoteke. 1 sallon ndenjeje , ambjent gatimi me vete , 1 dhome gjumi, 1 banjo , ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te mira te Tiranes dhe eshte ne nje gjendje shume te mire,me nje pamje fantastike per nga qendra e qytetit dhe Sheshi Nen Tereza apartamenti esht i organizuar ne nje menyre shume te mire per banim por edhe per biznese.

Shitet 110 000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Kinostudio, Kodra e Diellit, Kompleksi Delijorgji, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Petronini, Rruga Bogdanve, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Elbasanit, Rruga e Kavajës, Shallvaret, Sheshi Willson, Stacioni i Trenit, Stadiumi Air Albania, Tirane e Re, UET, Vasil Shanto, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 8, 2021 at 11:53 am
 • Property ID: B11011
 • Price: €110,000
 • Property Size: 83 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi