Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 1+1 ne shitje prane Restorant Durresit (ID B11117) Tirane

 • €60,000
Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament 1+1 ne shitje prane Restorant Durresit (ID B11117) Tirane

Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €60,000

Overview

Property ID: B11117
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 60
 • m2

Description

Prane Restorant Durresit, rruga Ferit Xhajko shitet apartament 1+1, ne pallat ekzistues, kati 5(I fundit), me hipoteke. Siperfaqe 60 m2, 1 dhome,1  banjo, ballkon, sallon dhe kuzhine. Apartamenti shitet i mobiluar,instalime te reja elektrike dhe hidraulike ,kondicioner, parket, tarrace e izoluar.

Shitet     60 000 euro pak i diskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Don Bosko, Farmacia 10, Kompleksi Panorama, Kompleksi Usluga, Restorant Durresi, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Asim Vokshi, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Siri Kodra, Stacioni i Trenit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 15, 2021 at 9:19 am
 • Property ID: B11117
 • Price: €60,000
 • Property Size: 60 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra