Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 1+1 ne shitje Tek 21 Dhjetori (ID B1115) Tirane

 • €52,000
Rruga Naim Frashëri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament 1+1 ne shitje Tek 21 Dhjetori (ID B1115) Tirane

Rruga Naim Frashëri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €52,000

Overview

Property ID: B1115
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 50
 • m2

Description

Prane 21 Dhjetorit, prane mozaikut te Tiranes shitet apartament 1+1 ,ne pallat ekzistues, kati 5(i fundit). Siperfaqe e brendshme 50 m2, 1 dhome gjumi, 1 banjo,aneks. Apartamenti eshte i rikonstruktuar dhe i mobiluar ne menyre bashkohore, me kondicioner. Apartamenti gjendet ne nje nder zonat me te kerkuara te Tiranes.

Shitet     52 000 euro i padiskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brraka, Dogana, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Globe, Kompleksi Kontakt / Magnet, Laprake, Myslym Shyri, Rruga Asim Vokshi, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Vasil Shanto, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 25, 2021 at 3:33 pm
 • Property ID: B1115
 • Price: €52,000
 • Property Size: 50 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra