Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 1+1 Ne Shitje Tek Astiri (ID B11048) Tirane

 • €56,000
Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament 1+1 Ne Shitje Tek Astiri (ID B11048) Tirane

Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
 • €56,000

Overview

Property ID: B11048
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 65

Description

Ne Astir prane rruges Loni Ligori , shitet apartament 1+1, ne pallat  te ri, kati 6, siperfaqe 65 m2, me ashenshor , me hipoteke . Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore, kondicioner ,  dhome gjumi, sallon ndenje dhe guzhine se bashku , ballkon , tualet ,

Shitet  56000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Astir, Dogana, Fusha e Aviacionit, Kashar, Laprake, Yzberisht
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 22, 2021 at 1:49 pm
 • Property ID: B11048
 • Price: €56,000
 • Property Size: 65
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra