Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 1+1 ne shitje tek Brryli (ID B11031) Tirane

 • €65,000
Featured Për Shitje
Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje

Apartament 1+1 ne shitje tek Brryli (ID B11031) Tirane

Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €65,000

Overview

Property ID: B11031
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 57
 • m2

Description

Tek Brryli, prane Drejtorise Plicise shitet apartament 1+1, ne pallat te ri, kati 5, me hipoteke. Siperfaqe 57 m2, 1 dhome, 1 banjo, ballkon, sallon dhe kuzhine. Apartamenti shitet i mobiluar, punime cilesore, instalime te reja elektrike dhe hidraulike, sistem kapot, ashensor.

Shitet                65000 euro  i diskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Qender, Rruga Asim Vokshi, Rruga Bardhyl, Rruga e Elbasanit, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 22, 2021 at 1:08 pm
 • Property ID: B11031
 • Price: €65,000
 • Property Size: 57 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra