Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 1+1 ne shitje tek Brryli (ID B11043) Tirane

 • €67,000
Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 1+1 ne shitje tek Brryli (ID B11043) Tirane

Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €67,000

Overview

Property ID: B11043
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 55
 • m2

Description

Ne Brryl , shitet apartament 1+1 me siperfaqe 55m2 , ne kat te 8 , pallat i ri . Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi , sallon ndejeje , tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiliar ne menyre bashkekohore , me Hipoteke , ashensor , parket.

Shitet 67000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 16, 2021 at 7:57 am
 • Property ID: B11043
 • Price: €67,000
 • Property Size: 55 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi