Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 1+1 Ne Shitje Tek Brryli (ID B11124/1) Tirane

 • €55,000
Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Okazion Të Përzgjedhura

Apartament 1+1 Ne Shitje Tek Brryli (ID B11124/1) Tirane

Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €55,000

Overview

Property ID: ID B11124/1
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 50
 • m2

Description

Tek Brryli, prane Maternitetit te Ri shitet apartament 1+1 me siperfaqe 50 m2, kati i 2-te, pallat ekzistues, me hipoteke, me ballkon, i mobiluar, mundesi parkimi ne lagje, ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes dhe me te gjitha fasilitetet e nevojshme prane.

Cmimi 55.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Hoxha Tahsim, Kodra e Priftit, Profarma, Rruga Bardhyl, Shkolla e Baletit, Tefta Tashko Koci, Tregu Elektrik, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 5, 2022 at 6:54 am
 • Property ID: ID B11124/1
 • Price: €55,000
 • Property Size: 50 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda