Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 1+1 Ne Shitje Tek Blloku (ID B11051) Tirane

 • €160,000
Rruga Ibrahim Rugova, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament 1+1 Ne Shitje Tek Blloku (ID B11051) Tirane

Rruga Ibrahim Rugova, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €160,000

Overview

Property ID: B11051
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 80
 • m2

Description

Tek Blloku , shitet apartament 1+1 me siperfaqe 80 m2, pallat  i ri, kati 7 , ashensor, hipoteke, ballkon i madh, 1 tualete, mobilim bashkekohor. Apartamenti eshte i organizuar nga salloni i ndenjes, 1 dhoma gjumi, 1 tualete dhe ballkoni, apartamenti ndodhet ne zemer te Tiranes ne zonen me te frekuentuar te qytetit.

Cmimi 160.000 Euro i mobiluar

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Garda, Komuna e Parisit, Libri Universitar, Liqeni Tiranes, Petronini, Sheshi Willson, Stadiumi Air Albania
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 26, 2021 at 12:53 pm
 • Property ID: B11051
 • Price: €160,000
 • Property Size: 80 m2
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra