Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 1+1 ne shitje tek Kafja e Rremes (ID B11022) Tirane

 • €51,000
Kafja e Rremës, Rruga Myslym Keta, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament 1+1 ne shitje tek Kafja e Rremes (ID B11022) Tirane

Kafja e Rremës, Rruga Myslym Keta, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €51,000

Overview

Property ID: B11022
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 85
 • m2

Description

Tek Kafja e Rremes ne rrugen “Myslym Keta” shitet apartament 1+1 ne pallat te ri , kati i pare, me ashensor , dritare me dopio xham, sistemet hidraulike dhe elektrike te reja me sistem kapote  . Me siperfaqe te pergjithshme 85 m2 , ( ne hipoteke 74,70 ). 1 dhome gjumi , 1 sallon ndenjeje , ambient gatimi , 1 banjo, ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar dhe me HIPOTEKE te rregullt .

Shitet  51 000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Allias, Babrru, Kafja e Rremes, Kinostudio, Oxhaku, Profarma, Tufinë
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 31, 2021 at 8:34 am
 • Property ID: B11022
 • Price: €51,000
 • Property Size: 85 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi