Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 1+1 Ne Shitje Prane Ministrise se Drejtesise (ID B11121) Tirane

 • €90,000
Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament 1+1 Ne Shitje Prane Ministrise se Drejtesise (ID B11121) Tirane

Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €90,000

Overview

Property ID: B11121
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 60
 • m2

Description

Tek Stacioni i Trenit prane ministrise se Drejtesise, shitet apartamenti 1+1, me siperfaqe 60m2 , kati i dyte, me hipoteke, pallat ekzistues i rikonstruktuar plotesisht, ne rruge kryesore. Apartamenti aktualisht eshte i dhene me qera per nje organizate te huaj. i pershtatshem per zyre, klinike mjeksore,laborator ,agjensi ,zyre perfaqesie  dhe banim.

Shitet 90000 euro i padiskutueshem.

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Astiri Unaza e Re, Brryli, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Liceu Artistik, Medreseja, Rruga e Durrësit, Rruga e Elbasanit, Rruga e Kavajës, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 5, 2021 at 1:41 pm
 • Property ID: B11121
 • Price: €90,000
 • Property Size: 60 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra