Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 1+1 Ne Shitje Tek Uji i Ftohte (ID BVLGS02) Vlore

 • €55,000
Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlorë, Bashkia Vlorë, Qarku i Vlorës, Shqipëria jugore, 9401-9403, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament 1+1 Ne Shitje Tek Uji i Ftohte (ID BVLGS02) Vlore

Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlorë, Bashkia Vlorë, Qarku i Vlorës, Shqipëria jugore, 9401-9403, Shqipëria
 • €55,000

Overview

Property ID: BVLGS02
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 76
 • m2

Description

Ne Vlore tek Uji i Ftohte prane Marina Bay Luxury Resort shitet aprtament 1+1 me siperfaqe 76 m2, kati i 2-te, pallat i ri, me ashensor, ballkon, hipoteke, i mobiluar. Apartamenti organizohet nga salloni i ndhenjes, dhoma e gjumit, koridori lidhes, tualeti dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe te kerkuara te Vlores, 5 minuta ne kembe larg plazhit me gura.

Cmimi 55.000 Euro

 • City Vlorë
 • State Shqipëri
 • Area Uji i Ftohte
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 15, 2021 at 1:59 pm
 • Property ID: BVLGS02
 • Price: €55,000
 • Property Size: 76 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda