Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 1+1 Ne Shitje Tek Varri i Bamit (ID B11126)TIRANE

 • €49,000
Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament 1+1 Ne Shitje Tek Varri i Bamit (ID B11126)TIRANE

Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €49,000

Overview

Property ID: B11126
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 54
 • M2

Description

Tek  Varri Bamit  shitet apartament 1+1 ne pallat te ekzistues  ,siperfaqe 54 m2, kati 2, e rikonstruktuar, e pa mobiluar , me hipoteke. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te Tirane dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme. Apartameni organizohet nga salloni i ndenjes, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni.

Shitet 49000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Allias, Brryli, Fresku, Kodra e Priftit, Medreseja, Oxhaku, Porcelani, Profarma, Rruga Bardhyl, Rruga Kongresi Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 25, 2021 at 1:17 pm
 • Property ID: B11126
 • Price: €49,000
 • Property Size: 54 M2
 • Bedrooms: 2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra