Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 1+1 ne shitje tek Xhamlliku (ID B11030) Tirane

 • €75,000
Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Për Shitje

Apartament 1+1 ne shitje tek Xhamlliku (ID B11030) Tirane

Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €75,000

Overview

Property ID: B11030
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 1
 • Garage
 • 64
 • m2

Description

Tek Xhamlliku, rruga Hoxha Tasim shitet apartament 1+1, ne pallat te ri, kati 3, me hipoteke. Siperfaqe neto 64 m2, 1 dhome, 1 banjo, garazh personal 18 m2, kuzhine dhe sallon. Apartamenti shitet i mobiluar, instalime te reja elektrike dhe hidraulike, kubature e rregullt, sistem kapot. Mundesi shume e mire investimi

Shitet      75 000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Allias, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Hoxha Tahsim, Kinostudio, Oxhaku, Porcelani, Rruga Kongresi Manastirit, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 20, 2021 at 1:16 pm
 • Property ID: B11030
 • Price: €75,000
 • Property Size: 64 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Garage: 1
 • Garage Size: 16 m2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra