Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 1+1 ne shitje tek Xhamlliku (ID B11122) Tirane

 • €50,000
Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament 1+1 ne shitje tek Xhamlliku (ID B11122) Tirane

Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €50,000

Overview

Property ID: B11122
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 50
 • m2

Description

Ne Xhamllik, buze rruges kryesore shitet apartament 1+1, ne pallat ekzistues, kati 4(jo i fundit), me siperfaqe 50 m2 me hipoteke,apartamenti organozihet  1 dhome, 1 banjo, kuzhine dhe sallon. Apartamenti shitet i mobiluar, i rikonstruktuar, instalime te reja elektrike dhe hidraulike. Zona eshte e qete dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme per komunitetin.

Shitet 50.000 Euro i diskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Kodra e Priftit, Medreseja, Oxhaku, Porcelani, Profarma, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Bardhyl, Selvia, Shkolla Kuqe, Tefta Tashko Koci, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 21, 2023 at 1:19 pm
 • Property ID: B11122
 • Price: €50,000
 • Property Size: 50 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra