Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 1+1 prane Farmacise 10 (ID B21031) Tirane

 • €300
Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 1+1 prane Farmacise 10 (ID B21031) Tirane

Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €300

Overview

Property ID: B21031
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 68
 • m2

Description

Prane Farmacise 10, ne rrugen e Dibres, jepet me qera apartament 1+1, ne pallat te ri, kati 4. Siperfaqe 68 m2, 1 dhome, 1 banjo, ballkon, kuzhine dhe sallon. Apartamenti eshte i mobiluar, eletroshtepiaket e nevojshme, parket, ashensor.

Jepet me qera      300 euro/muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Allias, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi Zogu i Pare, Farmacia 10, Hoxha Tahsim, Qender, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 19, 2021 at 8:54 am
 • Property ID: B21031
 • Price: €300
 • Property Size: 68 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra