Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament ne shitje 1+1 te Brryli (ID B11040) Tirane

 • €74,500
Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament ne shitje 1+1 te Brryli (ID B11040) Tirane

Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €74,500

Overview

Property ID: B11040
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 74
 • m2
 • 2021
 • Year Built

Description

Tek Brryli, prane Matarnitetit te ri shitet apartament 1+1, me siperfaqe  74,51 m2 (65.50 m ), kati i 1 i banimit, me sistem kapot, ndertim antisizmik. Dritaret dopio xham , Objekti sapo ka perfunduar ndertimin dhe cdo punim i bere ne kete objekt eshte i standarteve me te larta duke filluar nga instalimet elektrike , hidraulike , termo dhe hidro izolim sistem ngrohje qendror,

Cmimi 1000|m2

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi Gjergj Fishta, Hoxha Tahsim, Kodra e Priftit, Oxhaku, Profarma, Rruga Bardhyl, Shkolla e Bashkuar, Tregu Elektrik, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 18, 2021 at 4:04 pm
 • Property ID: B11040
 • Price: €74,500
 • Property Size: 74 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Year Built : 2021
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda