Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 dhe market ne shitje ne Astir ( ID B12069)

 • €165,000
Astir, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament 2+1 dhe market ne shitje ne Astir ( ID B12069)

Astir, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
 • €165,000

Overview

Property ID: B12069
 • Apartamente, Dyqane
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 135
 • m2

Description

Ne Astir prane  Bar Artistit shitet apartament 2+1 ne pallat te ri , kati i 2 siperfaqe banimi 95 m2 , me Hipoteke , i mobiluar me te gjitha , kondicioner , ashensor . Bashke me shtepine shitet dhe nje market ne gjendje pune , me  siperfaqe 40 m2, kati 0 me hipoteke dhe klientele te ngritur i kompletuar me te gjitha. Dyqani dhe shtepia gjenden ne te njejtin pallat, nuk shiten te ndara , mundesi e mire investimi .Shiten per arsye te largimit nga Shqiperia.

Shiten  165000  euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Astir, Astiri Unaza e Re, Autostrada TR-DR, Dogana, Fusha e Aviacionit, Kashar, Laprake, Marikaj, Pallati me Shigjeta, Vora, Yzberisht, Zona Industriale
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 29, 2021 at 11:35 am
 • Property ID: B12069
 • Price: €165,000
 • Property Size: 135 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente, Dyqane
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
ArtaRica
 • ArtaRica

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
ArtaRica
 • ArtaRica