Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 me qera ne Astir (ID B22045) Tirane

 • €280
Astir, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 2+1 me qera ne Astir (ID B22045) Tirane

Astir, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
 • €280

Overview

Property ID: B22045
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 108
 • m2

Description

Ne astir, prane bar Artistit jepet me qera apartament 2+1, ne pallat te ri, kati 5. Siperfaqe 108 m2, 2 dhoma, 1 banjo, ballkon, kuzhine dhe sallon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore, elektroshtepiake te reja, instalime te reja elektrike dhe hidraulike.

Jepet me qera    280 euro/muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Astir, Astiri Unaza e Re, Autostrada TR-DR, Dogana, Fusha e Aviacionit, Pallati me Shigjeta, Yzberisht
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 3, 2021 at 9:15 am
 • Property ID: B22045
 • Price: €280
 • Property Size: 108 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra