Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 me qera ne Bllok (ID B22122) Tirane

 • €250
Rruga Zef Jubani, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 2+1 me qera ne Bllok (ID B22122) Tirane

Rruga Zef Jubani, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €250

Overview

Property ID: B22122
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 75
 • m2

Description

Ne rrugen Zef Jubani , ne zemer te bllokut , jepet me qera apartament me siperfaqe 75m2 , kati 5, ne pallat egzistues. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon te madh ndenje , 1 tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte bosh , me k.bufe .

Jepet me qera 250 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Garda, Liqeni Tiranes, Sheshi Willson
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 25, 2021 at 3:28 pm
 • Property ID: B22122
 • Price: €250
 • Property Size: 75 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi