Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 me qera ne Fresk (ID B22031) Tirane

 • €240
Thesari, Rruga Muhamed Deliu, Qesarak (Linsa), Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 2+1 me qera ne Fresk (ID B22031) Tirane

Thesari, Rruga Muhamed Deliu, Qesarak (Linsa), Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
 • €240

Overview

Property ID: B22031
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 94
 • m2

Description

Ne Fresk, rruga Muhamed Deliu  jepet me qera apartament 2+1, ne pallat te ri,kati 1. Siperfaqe 94 m2, 2 dhoma, kuzhine, 1 banjo, ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar, sistem ngrohje, dritare dopioxham, instalime te reja elektrike dhe hidraulike, hera e pare qe jepet me qera, cdo gje eshte ne qese.

Jepet me qera    240 euro/30 000 leke

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Allias, Babrru, Dajti, Fresku, Kinostudio, Porcelani, Tufinë
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 17, 2021 at 1:20 pm
 • Property ID: B22031
 • Price: €240
 • Property Size: 94 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra