Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 me qera ne Fresk (ID B22032) Tirane

 • €280
Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 2+1 me qera ne Fresk (ID B22032) Tirane

Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
 • €280

Overview

Property ID: B22032
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 115
 • m2

Description

Ne Fresk, rruga e thesarit jepet me qera apartament 2+1, ne pallat te ri, kati 2. Siperfaqe 115 m2, 2 dhoma, kuzhine, 1 banjo, ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar, sistem ngrohje, dritare dopioxham, instalime te reja elektrike dhe hidraulike, hera e pare qe jepet me qera, cdo gje eshte ne qese.

Jepet me qera    280 euro/35 000 leke

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Allias, Dajti, Fresku, Kinostudio, Kodra e Priftit, Porcelani, Tufinë
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 17, 2021 at 1:24 pm
 • Property ID: B22032
 • Price: €280
 • Property Size: 115 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra