Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 me qera ne Komune Parisi (ID B22111) Tirane

 • €285
Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 2+1 me qera ne Komune Parisi (ID B22111) Tirane

Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €285

Overview

Property ID: B22111
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 89
 • m2

Description

Ne Komune Parisi , prane pallateve 1 Maji jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 89 m2, ne pallat egzistues, kati 1 . Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , sallon ndenjeje , tualet. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe ndodhet ne nje nder zonat me te mira te Tiranes.

Jepet me qera 285 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Fusha e Aviacionit, Komuna e Parisit, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Petronini, Qender, Rruga Bogdanve, Rruga e Durrësit, Rruga e Elbasanit, Rruga e Kavajës, Shallvaret, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Tirane e Re, UET, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 10, 2021 at 3:33 pm
 • Property ID: B22111
 • Price: €285
 • Property Size: 89 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi