Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 me qera perballe Maternitetit te ri (ID B22117) Tirane

 • €285
Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Apartament 2+1 me qera perballe Maternitetit te ri (ID B22117) Tirane

Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €285

Overview

Property ID: B22117
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 130
 • m2

Description

Perballe Maternitetit te Ri , prane pasticeri Tito jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 130m2, ne pallat egzistues , kati i 3. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , sallon ndenjeje , tualet dhe ballkon te madh. Apartamenti eshte i mobilua mire dhe ndodhet ne nje zone mjaft te mire.

Jepet me qera 285 euro

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area 21 Dhjetori, Ali Demi, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Dogana, Rruga Dibres
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on May 14, 2021 at 1:55 pm
 • Property ID: B22117
 • Price: €285
 • Property Size: 130 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: PĂ«r Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra