Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 me qera te rruga e Elbasanit (ID B22061) Tirane

 • €450
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 2+1 me qera te rruga e Elbasanit (ID B22061) Tirane

Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €450

Overview

Property ID: B22061
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 105
 • m2

Description

Prane Stadiumit Qemal Stafa, tek fakulteti i gjuheve te huaja jepet  apartament me qera 2+1, ne katin e 6, disponon edhe +25 m garazh, me siperfaqe te pergjithshme 105 m2. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar,  i organizuar ne 2  dhoma gjumi, 1 dhome ndenje dhe ambient kuzhine, dy banjo, tre ballkone, grila, I pershtatshem per banim dhe per zyra.

Jepet me qera 450 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Libri Universitar, Prane gjuheve te huaja, Qender, Qyteti Studenti, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Rruga e Elbasanit, Rruga e Kavajës, Sheshi Willson, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 18, 2021 at 3:24 pm
 • Property ID: B22061
 • Price: €450
 • Property Size: 105 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra