Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 ne shitje tek 21 Dhjetori (ID B12068) Tirane

 • €130,000
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament 2+1 ne shitje tek 21 Dhjetori (ID B12068) Tirane

21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €130,000

Overview

Property ID: B12068
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 110
 • m2

Description

Tek 21 Dhjetori shitet  Apartament 2+1 ne pallat te ri ,me siperfaqe 110m2 , kati 3 , ne pallat te ri. Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi , ambjent gatimi me vete , sallon ndenjeje ,2 tualete dhe ballkon . Apartamenti eshte i gjithi me parket , kondicioner , ashensor i mobiluar ne menyre bashkekohore me te gjitha kushtet dhe ndodhet ne nje nder zonat me te mira te Tiranes.ose Shitet

 

Shitet 130000 euro

 

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brraka, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Globe, Harry Fultz, Ish-Ekspozita, Kombinat, Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Kontakt / Magnet, Kompleksi Square 21, Myslym Shyri, Pallati me Shigjeta, Qender, Rruga Bogdanve, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Shallvaret, Sheshi Willson, Tregu Cam, UET, Vasil Shanto, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 28, 2021 at 3:12 pm
 • Property ID: B12068
 • Price: €130,000
 • Property Size: 110 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra