Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 me qera tek Ferit Xhajko (ID B22113) Tirane

 • €300
Rruga Ferit Xhajko, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 2+1 me qera tek Ferit Xhajko (ID B22113) Tirane

Rruga Ferit Xhajko, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €300

Overview

Property ID: B22113
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 70
 • m2

Description

Tek Ferit Xhajko, prane kryqezimit te ish-Frigoriferit, jepet me qera apartament 2+1,ne pallat ekzistues, kati 2. Siperfaqe 70 m2, 2 dhoma, 1 banjo, ambent gatimi me vete. Apartamenti eshte  i rinovuar komplet, i pajisur me dritare triplex,grila, sistem kapot dhe i pa banuar. Apartamenti eshte buze rruges ne unaze gje te cilen e ben shume te preferueshme per zyra, klinike dentare, qender kursesh, agjensi udhetimesh etj.

Jepet me qera       300 euro/muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Brraka, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Don Bosko, Frigoriferi, Harry Fultz, Kompleksi Usluga, Medreseja, Qender, Rruga Bogdanve, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Rruga Fortuzi, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 10, 2021 at 3:36 pm
 • Property ID: B22113
 • Price: €300
 • Property Size: 70 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra