Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 me qera tek Kopeshti Botanik (ID B22054) Tirane

 • €325
Kopështi Botanik, Rruga Xhon Kenedi, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1045, Shqipëria
Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 2+1 me qera tek Kopeshti Botanik (ID B22054) Tirane

Kopështi Botanik, Rruga Xhon Kenedi, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1045, Shqipëria
 • €325

Overview

Property ID: B22054
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 131
 • m2

Description

Tek Kopeshti Botanik, prane xhamise jepet apartament me qera 2+1, ne pallat te ri, kati 2. Siperfaqe 131 m2, 2 dhoma, 2 ballkone, 2 banjo me dritare, kuzhine dhe sallon. Apartamenti eshte i pamobiluar, instalime te reja elektrike dhe hidraulike, sistem ngrohje/ftohje.Apartamenti gjendet ne nje zone shume te qete, me nje pamje fantastike dhe ajer te paster,

Jepet me qera             325 euro/muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Kodra e Diellit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes, Rezidenca Kodra e Diellit, Rruga e Elbasanit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 18, 2021 at 8:48 am
 • Property ID: B22054
 • Price: €325
 • Property Size: 131 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra