Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 Me Qera tek Sofra e Ariut (ID B22079)

 • €300
Sofra e Ariut, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 2+1 Me Qera tek Sofra e Ariut (ID B22079)

Sofra e Ariut, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €300

Overview

Property ID: B22079
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 90
 • m2

Description

Tek Rruga e Elbasanit, prane Pallatit te Brigadave, jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 90 m2, pallat i ri, kati i 3, i mobiluar, aprtamenti ka hapsire te bollshme brenda dhe pallati eshte teper i mirembajtur nga banoret. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, 2 dhoma gjumi, tualet dhe 2 vend parkimi.

Cmimi 300 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • Area Autostrada TR-DR, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Sauk, Stadiumi Air Albania
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 11, 2021 at 7:43 am
 • Property ID: B22079
 • Price: €300
 • Property Size: 90 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT