Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 Me Qera Tek Materniteti i Ri (ID B22120)

 • €300
Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 2+1 Me Qera Tek Materniteti i Ri (ID B22120)

Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €300

Overview

Property ID: B22120
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 60
 • m2

Description

Perballe Maternitetit te ri jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 60 m2, pallat ekzistues, kati i 6(i fundit), i mobiluar, aprtamenti ka hapsire te bollshme brenda dhe pallati eshte teper i mirembajtur nga banoret.Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme.Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, 2 dhoma gjumi dhe tualeti

Cmimi 300 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Farmacia 10, Kodra e Priftit, Medreseja, Oxhaku, Profarma, Tefta Tashko Koci, Tregu Elektrik, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on January 14, 2022 at 4:06 pm
 • Property ID: B22120
 • Price: €300
 • Property Size: 60 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda