Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 Me Qera Tek Materniteti I Ri (ID B2219) Tirane

 • €350
Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 2+1 Me Qera Tek Materniteti I Ri (ID B2219) Tirane

Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €350

Overview

Property ID: B2219
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 80
 • m2

Description

Ne Bulevardin Zhan D’Ark, prane Maternitetit te Ri, jepet apartament 2+1 me qera me siperfaqe 80 m2, i mobiluar, kati 6, pallat ekzistues. Apartamenti organizohet me 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, kend gatimi, ballkon, tualet. Eshte i pajisur me sistem kapote dhe taraca me termoizolim, kondicioner ne cdo dhome, grila persiane.

Jepet me qera 350 euro/muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 25, 2021 at 1:17 pm
 • Property ID: B2219
 • Price: €350
 • Property Size: 80 m2
 • Bedrooms: 2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra