Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 me qera tek Selvia (ID B22060) Tirane

 • €400
Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 2+1 me qera tek Selvia (ID B22060) Tirane

Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: B22060
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 88
 • m2

Description

Tek Selvia jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 88m2 , ne katin e 3 , ne pallat te ri. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndejeje ,  2 dhoma gjumi , tualet dhe ballon . Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore, kondicioner , ashensor.

Jepet me qera 400 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Selvia
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 2, 2021 at 3:44 pm
 • Property ID: B22060
 • Price: €400
 • Property Size: 88 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi