Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 me qera tek Shkolla e Baletit (ID B22055) Tirane

 • €285
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Apartament 2+1 me qera tek Shkolla e Baletit (ID B22055) Tirane

Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €285

Overview

Property ID: B22055
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 80
 • m2

Description

Tek Shkolla e Baletit jepet me qera aparament 2+1 me siperfaqe 80m2 , ne katin e 10 ,ne pallat te ri . Apatamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi , sallon te madh ndenjeje , tualet me dritare. Apartamenti eshte i mobiluar mire , shtruar ne parket , kondicioner , ashensor. brenda cmimit eshte i perfshire interneti dhe shkalla. Ndodhet ne nje nder zonat me te lakmuara te Tiranes.

Jepet me qera 285 euro

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area 21 Dhjetori, Myslym Shyri, Qender, Shallvaret, Sheshi Willson, Vasil Shanto, Zogu i Zi
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on May 18, 2021 at 12:43 pm
 • Property ID: B22055
 • Price: €285
 • Property Size: 80 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: PĂ«r Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra