Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 me qera tek Stadiumi Dinamo (ID B22121) Tirane

 • €300
Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 2+1 me qera tek Stadiumi Dinamo (ID B22121) Tirane

Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €300

Overview

Property ID: B22121
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 75
 • m2

Description

Tek Stadiumi Dinamo jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 75m2 , kati 2 , ne pallat egzistues. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , sallon te madh ndjenje , tualet me dritatare , dhe ballkon . Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me te gjitha kushtet.

Jepet me qera 300 euro i diskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Komuna e Parisit, Kristal Center, Liqeni Tiranes, Sheshi Willson, Stadiumi Air Albania, Stadiumi Dinamo, Tirane e Re
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 28, 2021 at 1:06 pm
 • Property ID: B22121
 • Price: €300
 • Property Size: 75 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi