Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 Me Qera TeK Xhamlliku ( ID B22159) Tirane

Rruga Bardhyl, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 2+1 Me Qera TeK Xhamlliku ( ID B22159) Tirane

Rruga Bardhyl, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria

Overview

  • Apartamente
  • Property Type

Description

Tek Xhamlliku prane sheshit jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqe 80 m2, kati i 5, pallat ekzistues,i mobiluar. Banesa oraganizohet ne 2 dhoma gjumi,dhome ndenje dhe kuzhine,korridor lidhes, ballkon de 1 tualet. Apartamenti ofron dhe parkingun per makinen.

Cmimi 300 Euro \ Muaj

  • City Tiranë
  • State Shqipëri
  • Area Medreseja, Xhamlliku
  • Country Shqipëri

Details

Updated on April 4, 2022 at 1:56 pm
  • Property Type: Apartamente
  • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
  • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
  • BelaZyra