Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet apartament 2+1 Ne Myslym Shyri (ID B1333) Tirane

 • €133,000
Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured PĂ«r Shitje TĂ« PĂ«rzgjedhura

Shitet apartament 2+1 Ne Myslym Shyri (ID B1333) Tirane

Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €133,000

Overview

Property ID: B1333
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 103
 • m2

Description

Ne Myslym Shyri shitet apartament 3+1 me siperfaqe 103 m2, kati 5 (jo i fundit) , pallat ekzistues, orjentimi me diell, me hipoteke, bosh ose i mobiluar. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, 2 dhomat e tjera te gjumit, tualeti, koridori lidhes. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuar te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete sa me komode prane

Cmimi 137.000 Euro i mobiluar, 1330.000 Euro bosh

 

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Ish-Ekspozita, Myslym Shyri, Qender, Rruga Bogdanve, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Rruga e DurrĂ«sit, Rruga e Elbasanit, Rruga e KavajĂ«s, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Shkolla e Baletit, Tregu Cam, Vasil Shanto
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on April 20, 2022 at 3:28 pm
 • Property ID: B1333
 • Price: €133,000
 • Property Size: 103 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: PĂ«r Shitje
 • Floor Nr: 5

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra