Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 ne shitje (ID BS1211) ne Sarande

 • €68,000
Featured Për Shitje
Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
Featured Për Shitje

Apartament 2+1 ne shitje (ID BS1211) ne Sarande

Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
 • €68,000

Overview

Property ID: BS1211
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 104
 • m2

Description

Shitet apartament 2+1+2 banjo+2 ballkone ne Rrugen Gjergj Araniti ne Sarande. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te Ri me ashensor. Ka siperfaqe prej 104 m2, totalisht i mobiluar ne menyre bashkohore, i pershtatshem per banim dhe per investim ,vetem 2 minuta larg shetitores kryesore te Sarandes .

Shitet 68000 euro

 • Address Sarande
 • City Sarandë
 • State Shqipëri
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 9, 2021 at 12:31 pm
 • Property ID: BS1211
 • Price: €68,000
 • Property Size: 104 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra