Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 ne shitje ne Ali Dem (ID B1219) Tirane

 • €67,000
Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament 2+1 ne shitje ne Ali Dem (ID B1219) Tirane

Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €67,000

Overview

Property ID: B1219
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 65.8
 • m2

Description

Ali Dem , prane shkolles 1 maji  shitet apartament 2+1,ne pallat ekzistues,kati 3, me hipoteke. Siperfaqe e brendshme 65,8 m2,2 dhoma gjumi, 1 banjo,ambient gatimi me vete. Apartamenti eshte rikonstruktuar, me instalime te reja elektrike dhe hidraulike,me kondicioner.Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te kerkuar per banim dhe prane qendres se Tiranes

Shitet    67 000 euro i padiskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Pazari i Ri, Qender, Rruga e Elbasanit, Rruga Mihal Grameno, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik, Uzina e Traktorëve
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 25, 2021 at 3:50 pm
 • Property ID: B1219
 • Price: €67,000
 • Property Size: 65.8 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra