Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Astir (ID B12092) Tirane

 • €86,000
Conad Astiri, Rruga Henrik Lacaj, Astir, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Astir (ID B12092) Tirane

Conad Astiri, Rruga Henrik Lacaj, Astir, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
 • €86,000

Overview

Property ID: B12092
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 108
 • m2

Description

Ne Astir shitet apartmanet 2+1 me siperfaqe 108 m2 (99 m2), kati i 3-te banim, pallat i ri, me ashensor, i mobiluar, me HIPOTEKE, orjentimi jug-perendim, termo-hidro izolim, ballkon. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat qe ka mare zhvillimin me te madh ne Tirane dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme.

Cmimi 86.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Astir, Astiri Unaza e Re, Casa Italia, Dogana, Fusha e Aviacionit, Kombinat, Kompleksi Delijorgji, Pallati me Shigjeta, Yzberisht
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 27, 2021 at 12:37 pm
 • Property ID: B12092
 • Price: €86,000
 • Property Size: 108 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda