Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 Ne Shitje ne Brryl (ID B12064) Tirane

 • €120,000
Hoxha Tahsim, Rruga Hoxha Tahsin, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament 2+1 Ne Shitje ne Brryl (ID B12064) Tirane

Hoxha Tahsim, Rruga Hoxha Tahsin, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €120,000

Overview

Property ID: B12064
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 90
 • m2

Description

Ne Brryl, prane rruges Hoxha Tahsim,  shitet apartament 2+1, ne pallat te ri, kati 5, me hipoteke. Siperfaqe totale 90 m2 bashke me një garazhd të mbyllur 20 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon ndenjje, 2 banjo dhe 2 ballkone. Apartamenti shitet i mobiluar, eletroshtepiaket e nevojshme, instalime te reja elektrike dhe hidraulike, sistem kapot, kondicioner, ashensor. Zone shume e preferuar dhe me te gjitha sektoret e sherbimeve.

Shitet   120000 euro

 • City Tiranë
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Oxhaku, Pazari i Ri, Tregu Elektrik, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 16, 2021 at 2:04 pm
 • Property ID: B12064
 • Price: €120,000
 • Property Size: 90 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT