Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 ne shitje ne Misto Mame (ID B1206 )

 • €87,000
Misto Mame, Rruga Konferenca e Pezës, Xhafët (Selita e Vogël), Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Për Shitje

Apartament 2+1 ne shitje ne Misto Mame (ID B1206 )

Misto Mame, Rruga Konferenca e Pezës, Xhafët (Selita e Vogël), Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • €87,000

Overview

Property ID: B1206
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 95

Description

Ne Misto Mame prane fabrikes se birres shitet apartament 2+1+2 banjo ne pallat te ri, kompleks i sapo perfunduar kati i 4 ,siperfaqe 95.1 m2, ballkon ne proces hipotekimi, fasade e ventiluar ndertim antisizmik me parket nga me te shtrenjtet ne treg, dritaret dopio xham, punime dekorativ me gips ,hidrosanitare dhe instalime elektrike ekstra jo te firmes ,te gjitha punimet e brendshme te apartamentit po behen me arkitekt .

Shitet 87 000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Astiri Unaza e Re, Fusha e Aviacionit, Kombinat, Misto Mame, Vaqarr, Yzberisht
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 15, 2021 at 4:13 pm
 • Property ID: B1206
 • Price: €87,000
 • Property Size: 95
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra