Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Kavajes (ID B12042) Tirane

 • €125,000
Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Kavajes (ID B12042) Tirane

Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €125,000

Overview

Property ID: B12042
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 100
 • m2

Description

Ne rrugen e Kavajes,prane Globe shitet apartament 2+1, ne pallat te ri, kati 2, me hipoteke. Siperfaqe 100 m2, 2 dhoma, 1 banjo, ballkon, kuzhine dhe sallon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore me arkitekt, punime cilesore, elektroshtepiake te teknologjise se fundit, parket, ashensor, kondicioner, sistem kapot dhe chiller.

Shitet                125 000 euro i diskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Astiri Unaza e Re, Fusha e Aviacionit, Globe, Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Kontakt / Magnet, Kompleksi Square 21, Rruga e Kavajës
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 26, 2021 at 10:11 am
 • Property ID: B12042
 • Price: €125,000
 • Property Size: 100 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra