Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Jordan Misja (ID B12046) Tirane

 • €94,000
Jordan Misja, Rruga Filip Jano, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Jordan Misja (ID B12046) Tirane

Jordan Misja, Rruga Filip Jano, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €94,000

Overview

Property ID: B12046
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 105
 • m2

Description

Ne rrugen Jordan Misja , prane shinave te Trenit shitet apartament me siperfaqe 105m2 , ne katin e dyte , ne pallat te ri. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi+dhome garderobe , sallon te madh ndejeje, 2 tualete dhe ballkon . Apartamenti eshte i mobiluar , ashensor , kondicioner. Me HIPOTEKE.

Shitet 94000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Rr. 5 Maji / Concord Center, Siri Kodra, Stacioni i Trenit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 5, 2021 at 11:01 am
 • Property ID: B12046
 • Price: €94,000
 • Property Size: 105 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi