Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Shkoze (ID B12025) Tirane

 • €65,000
Rruga Ramazan Gaxherri, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Shkoze (ID B12025) Tirane

Rruga Ramazan Gaxherri, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €65,000

Overview

Property ID: B12025
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 105.5
 • m2

Description

Ne Shkoze, ne rrugen “Ramazan Gaxherri”, shitet apartament 2+1, me siperfaqe 105.5 m2, kati 4, pallat i ri, me hipoteke, sistem kapot, ashensor. Apartamenti eshte i mobiluar dhe organizohet  me sallon ndenje, kend gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.

Shitet 65000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Dajti, Fresku, Kodra e Priftit, Linze, Uzina e Traktorëve
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 25, 2021 at 1:17 pm
 • Property ID: B12025
 • Price: €65,000
 • Property Size: 105.5 m2
 • Bedrooms: 2
 • Room: 1
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra