Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 Ne Shitje ne Shkoze (ID B12060) Tirane

 • €56,500
Shkozë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1004, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament 2+1 Ne Shitje ne Shkoze (ID B12060) Tirane

Shkozë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1004, Shqipëria
 • €56,500

Overview

Property ID: B12060
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 92
 • m2

Description

Ne Shkoze, prane me News 24, shitet apartament 2+1, ne pallat te ri, kati i 4. Siperfaqe e brendshme 92 m2, eshte i organizuar, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, koridor, ballkon  dhe tualet. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore,me elektroshtepiake. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor

Shitet 56500 euro

 • City Tiranë
 • Area Ali Demi, Brryli, Dajti, Farke, Fresku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 9, 2021 at 11:22 am
 • Property ID: B12060
 • Price: €56,500
 • Property Size: 92 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra