Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet apartament 2+1 ne Yzberisht (ID B12010)Tirane

 • €95,000
Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet apartament 2+1 ne Yzberisht (ID B12010)Tirane

Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €95,000

Overview

Property ID: B12010
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 115
 • m2

Description

Ne Yzberisht, ne rrugen 3 Deshmoret , shitet apartament 2+1, ne pallat te ri, kati 3, me hipoteke.  Siperfaqe e brendshme 116 m2, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, 2 banjo, 2 ballkone. Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar, i rikonstruktuar kohet e fudnit, me ashensor, kondicioner, dritaret jane te pajisura me grila persiane dhe te dy ballkonet kane tenda dielli.

Shitet   95000  euro

 

 

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Astiri Unaza e Re, Dogana, Fusha e Aviacionit, Kodra e Diellit, Kompleksi Delijorgji, Laprake, Misto Mame, Pallati me Shigjeta, Yrshek, Yzberisht
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 25, 2022 at 10:16 am
 • Property ID: B12010
 • Price: €95,000
 • Property Size: 115 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 3

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra