Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Yzberisht (ID B12027) Tirane

 • €110,000
palaltet cabej
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Yzberisht (ID B12027) Tirane

palaltet cabej
 • €110,000

Overview

Property ID: B12027
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 98
 • m2

Description

Ne Yzberisht, ne rrugen “Thoma Koxhaj”, shitet apartament 2+1 me siperfaqe 98 m2, pallat i ri, kati 5, me hipoteke, ashensor. Apartamenti eshte i mobiluar, me parket  dhe organizohet me sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, kend gatimi, tualet. Eshte me sistem ngrohje kaldaje, oxhak, kondicioner.

Shitet 110000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Kombinat, Misto Mame, Yzberisht
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 25, 2021 at 1:17 pm
 • Property ID: B12027
 • Price: €110,000
 • Property Size: 98 m2
 • Bedrooms: 2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra